Smoothie bowl – czekoladowa micha

Lody to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia dziecka! W Dietomix uważamy, że powinieneś móc cieszyć się nimi o każdej porze dnia nawet na na śniadanie!
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Przepis Thermomix

  1. Do naczynia miksującego dodać mrożone banany, mleczko kokosowe, migdały, kako i karob. Wszystko zmiksować 30 s- 1 min/obr. 10.

Wskazówki

Przed przystąpieniem do przygotowania przepisu zamróź banany w plasterkach.  Wystarczy kilka godzin choć zawsze warto jest je mieć w zamrażalniku gdy najdzie Cię ochota na coś słodkiego w wersji fit i o niskim indeksie glikemicznym.

Podawać z ulubionymi dodatkami jak np.  Granola czekoladowa.

Co może być lepszego niż pyszne czekoladowe smoothie bowl na śniadanie? W Dietomix lubimy obalać mity, że lody nie są dozwolone w ramach codziennego spożycia. Zapewnij swojemu dziecku dobrze zbilansowaną dietę, która zawiera zdrowe tłuszcze i orzechowo- czekoladowe smaki, którymi może cieszyć się każdy, niezależnie od potrzeb żywieniowych. Poprzez dodanie zdrowych tłuszczy takich jak mleczko koskosowe, orzechy i kakao otrzymujemy danie o niskim indeksie glikemicznym, którym może cieszyć się każdy, bez względu na dietę.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej