Kilka słów o nas

Kim jestem?
Czym jest Dietomix

Dietomix to Twój przepis na sukces, który jest pyszny, łatwy i zdrowy.

W dzisiejszym świecie, w którym panuje moda na szybkie i zdrowe jedzenie, wydaje się to czasami nie możliwe, ale pokażemy Ci jak bardzo możliwe przy pomocy Thermomix z przepisami od Dietomix. Zacznij cieszyć się zdrowszym stylem życia i jedz pyszne jedzenie, które sprawi, ze Twoje ciało będzie zdrowe, sprawne i pełne energii.

Przygotuj się na smakowita podróż prez świat Dietomix.

Dowiedz się więcej

Stań się zdrowszy dzięki naszej stronie internetowej – Dietomix i Thermomix

Odżywianie jest drugorzędnym źródłem energii. Pożywienie podstawowe lub niespożywcze źródła pożywienia są tym, co naprawdę nas napędza. Jako dzieci wszyscy żyliśmy z podstawowej żywności. Podekscytowanie i zachwyt codziennego życia karmi nas pełniej niż jakiekolwiek jedzenie. Znajdujemy się w społeczeństwie, w którym stajemy przed wyborem tego, co zjeść. Tak wiele decyzji, tak mało czasu. Ale jedno jest pewne: wszyscy potrzebujemy naszego pożywienia i energii, którą nam ono dostarcza.

Energia, którą dostarcza nam żywność, to kalorie, białka, węglowodany, tłuszcze i witaminy. Ważne jest, aby znać ilość tych składników odżywczych w naszym organizmie, a także wiedzieć, jak współpracują one ze sobą, aby uzyskać maksymalną wydajność.

W Dietomix możesz nie tylko cieszyć się pysznymi przepisami, ale także porozmawiać na tematy związane z odżywianiem i jakie pokarmy są lepsze dla Twojego organizmu. Dietomix jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Thermomix, którym zależy na tym by ich życie było lepsze, łatwiejsze i smaczniejsze. Zacznij cieszyć się zdrowszym stylem życia i jedz pyszne jedzenie, które sprawi, że twoje ciało będzie zdrowe, sprawne i pełne energii. To właśnie przynosi Dietomix z innowacyjnymi przepisami na Thermomix.

Dietomix to platforma, która oferuje setki zdrowych przepisów, które pomogą Ci przygotować wyjątkowe dania na każdą okazję. Czy to prosty rodzinny obiad, zdrowe smoothie czy wykwintne danie.

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu