Kanapka z ogórka z pastą z tuńczyka

Kanapka z ogórka z pastą z tuńczyka i serem feta jest idealnym pomysłem na szybki lunch lub ciekawym pomysłem na przekąskę na imprezę.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Jeśli chcecie przygotować przekąski na imprezę, ogórka można również pokroić w grubsze plasterki, a pastę z tuńczyka położyć na wierzchu i ozdobić kiełkami.

Przekąska w postaci kanapek z ogórka jest idealna dla osób na diecie ketogenicznej jak również o niskim indeksie glikemicznym. Dodatkowo prawdziwy ser feta pochodzący z Grecji, produkowany jest z mleka owczego i koziego, to spełnienie marzeń osób z alergią na białka mleka krowiego lub laktozę. Mało tego, dzięki naturalnemu procesowi dojrzewania, przez który przechodzi, dostarcza bakterii probiotycznych!

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej