Zupa Zielone Minestrone z pesto

  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Liście jarmużu należy dokładnie umyć i za pomocą małego nożyka odkroić od łodygi w kierunku od siebie. W ten sposób liście bardzo łatwo i szybko odchodzą.

Czarną rzepę można, również zastąpić kalarepą oba warzywa dozwolone są na diecie keto i wspaniale zastępują ziemniaki w przepisach.

Aby wszystkie warzywa zmieściły się do koszyczka, należy je drobno pokroić. Ważne, aby brukselkę włożyć w pierwszej kolejności do koszyczka, gdyż najdłużej się gotuje.

Zupa Zielone Minestrone idealnie komponuje się w towarzystwie pesto z pietruszki, choć można dodać dowolne pesto z ulubionych ziół

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej