Wegańska Zupa Miso

  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Pasta Miso – Bardzo ważne jest, aby pastę miso dodawać do bulionu przez samym podaniem i nie podgrzewać już zupy. Gdyż traci wtedy ona swoje prozdrowotne właściwości.

Furikake to japońska przyprawa, która znana jest od wieków. Pierwotnie używana była jako dodatek do gotowanego ryżu, a dziś można ją znaleźć w wielu przepisach. Furikake w kuchni japońskiej używana jest jako zamiennik soli i pieprzu.

Ta wegańska zupa miso to świetny sposób na dostarczenie codziennej dawki warzyw i probiotyków. Zielony groszek i seler naciowy dostarczają błonnika, a kiełki dodają jej dodatkowych wartości odżywczych! Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy słyszysz słowo zupa miso jest Japonia.

Okazuje się, że jest coś szczególnego w tej zupie. Miso jest tradycyjną potrawą w Japonii, gdzie spożywa się je od wieków. Właściwości miso są bogate w witaminy i minerały, które mogą pomóc Ci żyć dłużej!

Skupiające się na długowieczności składniki zupy miso mogą być kluczem do dłuższego życia. Filiżanka tego tradycyjnego dania kuchni japońskiej jest pełna umami i wartości odżywczych.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej