Jajka sadzone na Varomie

Jajka sadzone zazwyczaj są smażone na patelni w Thermomix na Varomie macie zdrowszą wersję tego klasycznego śniadania.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Jedno jajko waży około 50 g.

Jeśli chcesz, aby Twoje jajko miało dodatkowy smak, rozważ dodanie ziół lub przypraw, takich jak papryka.

Jajka sadzone to klasyczna podstawa śniadania. Są łatwe do zrobienia, mają wspaniały smak i są pełne białka. Jednak tradycyjne jajka sadzone nie zawsze pasują do zdrowej diety – mają wysoką zawartość tłuszczów nasyconych. Jest jednak sposób, aby cieszyć się jajkami sadzonymi bez poświęcania swoich celów zdrowotnych! Wkraczamy do urządzenia Thermomix i jego ustawienia Varoma, które pozwala na przygotowanie zdrowszych wersji tego klasycznego dania śniadaniowego.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej