Buratta z grillowanymi warzywami

Pyszna, szybka, sałatka z włoską burattą i hiszpańskimi papryczkami padron.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Przepis na pesto z pietruszki w 30 sekund, zawsze warto jest go zrobić więcej i dodawać do potraw jak np. zupy, risotto, sałatki, pieczone ryby. Pesto jest podstawą diety śródziemnomorskiej.

Buratta jest włoskim serem z mleka krowiego, który w środku ma charakterystyczną śmietankę.  Można ją najczęściej dostać we włoskich delikatesach lub np. carrefure.

Papryka padron charakterystyczna jest dla Hiszpanii i ma niewielkie, krępe strąki o lekko wydłużonym kształcie. Można dostać odmianę ostrą i łagodną. Najłatwiej jest je dostać w sklepach makro.

 

 

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej