Thermomix Friend Dietomix

Thermomix Friend

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

Thermomix Friend to inteligentne urządzenie kuchenne, które skutecznie przygotowuje dla Ciebie przepisy. Thermomix Friend został zaprojektowany, aby uprzyjemnić Ci gotowanie, zapewniając doskonały posiłek w krótkim czasie.

Nawet jeśli nie znasz się na kuchni i masz problem ze znalezieniem czasu na gotowanie, Thermomix z Thermomix Friend to rozwiązanie dla Ciebie. Thermomix Friend to nowy przyjaciel Thermomix kompatybilny z TM5 i TM6 oferuje podwójną satysfakcję i oszczędność czasu.

Jeśli szukacie urządzenia, które poradzi sobie nawet z trudnymi i wykwintnymi przepisami to Thermomix TM6 jest waszą życiową decyzją, a co najlepsze nie musicie być wybitnymi kucharzami. Wszystkie nowe funkcje ułatwiają proces gotowania i gwarantują pyszne potrawy przygotowane w mgnieniu oka!

Stacją Thermomix Friend i dania jakie możesz przygotować z jej użyciem

Stacja Thermomix Friend

Stacja Thermomix Friend pozwoli Wam na równoczesne gotowanie pełnych dań w szybszym czasie przejmując niektóre obowiązki Thermomix. Jest kompatybilna z Thermomix TM5 i Thermomix TM6 dodatkowo zaoszczędzając Wasz czas i równocześnie przygotowując więcej porcji. Taki zoptymalizowany proces gotowania pozwala na podwójną oszczędność czasu podczas gotowania wykorzystując stację Thermomix.

Oznacza to, że poszczególne etapy przepisu, w tym czas, temperatura i prędkość, mogą być natychmiast przeniesione do stacji z Thermomix: wystarczy tylko przekręcić pokrętło, a gotowanie rozpocznie się samoczynnie. Możesz wykorzystać Friend’a do ekscytujących przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami, przygotowanych specjalnie dla obu urządzeń. Wielogodzinne wolne gotowanie metodą Sous — Vide, duszenie, czy gotowanie na parze są również możliwe dzięki stacji Thermomix Friend.

Friend nie posieka, nie zmieli i nie zagniecie ciasta, ale za to można go użyć do delikatnego mieszania składników (maks obr. wsteczne 2) podczas przygotowania zupy, risotto czy ciasto. Thermomix Friend to coś więcej niż tylko stacja z funkcją gotowania.

Thermomix Friend to wyjątkowe urządzenie kuchenne, które sprawi, że gotowanie stanie się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Z tak wieloma funkcjami trudno nie znaleźć tej, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom! Niezależnie od tego, czy szukasz urządzenia, które poradzi sobie z trudnymi przepisami, czy chcesz zaoszczędzić czas.

Stacja Thermomix Friend posiada mały ekran, który pozwala na ustawienie czasu gotowania, temperatury i prędkości za pomocą jednego przycisku!

Jedną z moich ulubionych funkcji podczas procesu gotowania W stacji Friend jest możliwość ściągnięcia pokrywy naczynia miksującego, co nie jest możliwe w Thermomix TM6.

Dodatkowa stacja Friend do urządzenia Thermomix, pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu przy przygotowaniu posiłków w procesie gotowania.

Teraz wydajność w kuchni jest dwa razy większa dzięki gotowaniu z ustawieniami i funkcją gotowania Thermomix Friend.

W rezultacie będziesz mieć więcej przygotowanych składników i więcej pysznych dań, które możesz zaoferować swoim gościom i rodzinie. Jeszcze większa przyjemność przy mniejszym nakładzie pracy.

Thermomix Friend

Informacje techniczne stacji Thermomix Friend

Temperatura i obroty Thermomix Friend — Stacja Thermomix Friend posiada trzy ustawienia obrotów w tym tylko obroty wsteczne, w których nóż miksujący zawsze obraca się w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara.

  • Wyłączony – obr. 0
  • 90 obr./min – obr. 1 
  • 200 obr./min – obr . 2

Temperatura stacji Thermomix Friend może być regulowana w zakresie od 37°C do Varoma.

Ponieważ stacja Thermomix Friend jest niewielkich rozmiarów, można ją postawić na blacie lub schować w szufladzie czy szafce. Stacja Thermomix ma wymiary o wysokość: 10 cm, szerokości 20,5 cm i głębokości 20,6 cm. Jej waga wynosi zaledwie 2,3 kg.

Stacja Thermomix Friend

Jak podłączyć stację Thermomix Friend z Thermomix TM6?

Dla maksymalnego ułatwienia stację Thermomix Friend można podłączyć za pomocą Bluetooth z urządzeniem Thermomix TM6. Możesz używać Thermomix Friend na dwa sposoby: ręcznie lub poprzez wbudowane przepisy na platformie Cookidoo.

Thermomix TM6

Thermomix TM6 to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które od momentu premiery zdominowało polski rynek i wciąż zaskakuje klientów nowymi funkcjami. Najnowsza wersja ma nazwę TM6 aktualnie jest dostępny do sprzedaży oraz tym samym zastępował swojego poprzednika – Thermomix TM5. Posiadacze starszej wersji powinni koniecznie rozważyć wymianę lub zakup TM6, gdyż niesie on wile dodatkowych korzyści.

Urządzenie Thermomix ma wszelkie funkcje potrzebne do przygotowania pysznych dań, a jego największą zaletą jest to, że robi całą robotę. Można w nim mieszać, miksować, siekać, podgrzewać, czy np. wyrabiać ciasto do pizzy lub na chleb na naturalnym zakwasie.

Thermomix jest urządzeniem wielofunkcyjnym, który łączy w jednej kompaktowej obudowie 20 innych. Dla osób ceniących sobie wygodę i przestrzeń zaletą jest jego budowa zajmująca małą ilość miejsca na blacie. Dodatkowo istnieje opcja dokupienia stacji Thermomix Friend, która idealnie nadaje się dla rodzin lub większych głodomorów.

Thermomix dieta indywidualna opracowana przez dietetyka klinicznego z wykorzystaniem Thermomix od firmy Vorwerk

Jak wykorzystać stację Thermomix Friend ?

Nowa część Thermomix — stacja do gotowania Thermomix Friend, połączona z TM6 przez Bluetooth, łatwiej niż kiedykolwiek. Dzięki temu poszczególne etapy gotowania przepisu takie jak np. czas czy temperatura oraz prędkość obrotów jest możliwa do automatycznego przesyłania do stacji z urządzenia Thermomix. Urządzenie posiada jedno pokrętło, które należy przekręcić, aby rozpocząć gotowanie.

Wyobraź sobie świat, w którym każdy etap gotowania jest na wyciągnięcie ręki. Od odmierzania czasu, po regulację temperatury i prędkości — Thermomix pomyślał o wszystkim! Wystarczy jedno przekręcenie pokrętła, aby urządzenie wykonało swoją pracę za Ciebie, bez kiwania palcem czy bałaganu. Podaruj sobie trochę wolnego czasu z rodziną i pozwól się wykazać Thermomix Friend. Podczas gdy ten duet w mgnieniu oka ugotuje coś pysznego.

Wraz ze stacją Thermomix Friend zyskujecie dodatkowe naczynie miksujące, które można również wykorzystać w urządzeniu Thermomix TM6 lub TM5 w zależności, na którą opcje się zdecydujecie.

Thermomix odchudzanie z Thermomix TM6 i planem diety od Dietomix

Zoptymalizowany proces gotowania pozwala Thermomix

Dzięki idealnemu duetowi możesz teraz przygotować pełne menu w minimalnym przedziale czasowym. Podczas gdy na stacji Thermomix Friend gotujesz danie, które potrzebuje więcej czasu do ukończenia (np. gulasz, zupa, leczo), urządzenie Thermomix, pomoże w przygotowaniu np. ziemniaków lub kaszy do dania głównego, lub pysznego bezcukrowego deseru.

Thermomix cena w zestawie z Thermomix friend

Gdzie można kupić Thermomix Friend?

Podobnie jak z urządzeniem Thermomix, Firma Vorwerk – producent, a jednocześnie jedyny dystrybutor, jako jedyny kanał sprzedaży – wybrała zakup w sprzedaży bezpośredniej poprzez ambasadorów firmy – czyli inaczej mówiąc przedstawicieli handlowych. Kupując Thermomix Friend w ten sposób można liczyć na bezpłatną Thermowizję lub osobistą prezentację i pełną gwarancję do zakupionego produktu. Zakup u przedstawiciela handlowego jest jedynym oficjalnym i prawowitym sposobem nabycia tego urządzenia i jest to również gwarancja, że oferowany produkt będzie oryginalny.

Zainteresowaliśmy Was nowym Thermomix Friend?

Zapraszamy do kontaktu i umówimy cię z przedstawicielem na Thermowizję, który zdradzi Wam wszystkie sekrety stacji Thermomix Friend i urządzenia Thermomix TM6. Po więcej informacji o cenie Thermomix i Thermomix Friend zapraszamy do artykułu: Thermomix Cena i czy warto zainwestować?

Thermomix TM6 i Stacja Thermomix Friend

Przepisy dla stacji Frienda

Posiadając Frienda, możesz skrócić czas przygotowania potraw w swojej kuchni. Na Dietomix niektóre przepisy są opracowane tylko dla Thermomixa z wykorzystaniem Thermomix Friend. Dodatkowo możesz wyszukać korzystając z filtrów przepisów w których możesz wykorzystać Frienda i skrócić czas przygotowania. Przejdź do zakładki z przepisami na Thermomix i zaznacz przepisy z wykorzystaniem Thermomix Friend. Wszystkie przepisy są dostępne przy wykupionej subskrypcji.

Thermomix dieta z gotową listą zakupów i planem menu online

Thermomix dieta Dietomix

Odchudzanie z pomocą Thermomixa może być łatwe, skuteczne i pyszne, a zarazem pomoże Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe na stałe. Skorzystaj z naszych gotowych planów dietetycznych na Thermomix i naucz się razem z nami jak zdrowo gotować dla siebie i całej Towojej rodziny. Dania z TM zachowują więcej wartości odżywczych, a dodatkowo urządzenie przygotuje je w krótkim czasie za Ciebie.

Thermomix dieta opinie uzytkowników Dietomix

Zobacz również>>> Kiedy będzie nowy Thermomix TM7?

Najnowszy artykuł>>>> Nowy Thermomix 7, a sztuczna inteligencja AI

Thermomix 7 na kuchennym blacie z holograficznym wyświetlaczem technologicznym przedstawiającym funkcje urządzenia z AI, otoczony nowoczesnymi meblami kuchennymi w ambientalnym oświetleniu

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu