kiedy będzie nowy thermomix tm7, ewplucja thermomix

Kiedy będzie nowy Thermomix TM7 firmy Vorwerk w sprzedaży?

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

Thermomix TM6 to nowy, bardziej zaawansowany model popularnego produktu, który Vorwerk wypuścił na rynek w marcu 2019 roku. Będzie on dostępny do nabycia przez 4-5 lat, podążając za przykładem ustanowionym przez swojego poprzednika. Thermomix Friend, a także liczne udogodnienia na aplikacji Cookidoo, pojawiły się w przypadku TM6 w czasie jego obecności na rynku. Czy będziemy musieli zatem dłużej czekać na Thermomix TM7 niż na jego poprzedników?

Wielu konkurentów ciężko pracuje, aby opracować własne produkty z funkcjami na równi lub lepszymi niż te oferowane przez linię Vorwerk. Vorwerk ma przewagę, ponieważ nadal wyprzedza te ewoluujące trendy!

Obecnie rynek robotów wielofunkcyjnych przeżywa boom.  Roboty istnieją już od dziesięcioleci, ale teraz stają się coraz bardziej powszechne. Istnieje mnóstwo różnych typów Lidlomix, Multicooker czy też Bosch Cookit. A kiedy pojawi się następca TM6 firmy Vorwerk Thermomix TM7?

Biorąc pod uwagę, że każdy Thermomix jest w sprzedaży około 4 lub 5 lat, Nowy Thermomix 7 powinien pojawić się w roku 2022 lub 2023, jednak zamiast Thermomix TM7 po Thermomix TM6 na rynek został wprowadzony Thermomix Friend, co może opóźnić wprowadzenie na rynek nowej wersji Thermomix.

Obecnie w sprzedaży jest Thermomix TM6 i według nas wart każdej złotówki! Thermomix robi wszystko za Ciebie, jeśli chodzi o gotowanie, a nawet tworzenie listy zakupów! Dodatkowo stacja Thermomix Friend pozwala na jednoczesne gotowanie pełnych posiłków w krótszym czasie. Jest ona kompatybilna z urządzeniami Thermomix TM5 i Thermomix TM6, co pozwala zaoszczędzić Twój czas i przygotować więcej porcji w tym samym czasie. A wy zyskujecie jednocześnie dodatkowe naczynie miksujące.

Dostępne Akcesoria Thermomix jak i nowe akcesorium – Thermomix Sensor.

Akcesoria Thermomix TM6 Dietomix

Jakie oczekiwania mamy wobec nowego urządzenia Thermomix TM7 firmy Vorwerk ?

Firma Vorwerk, twórca kuchennego fenomenu jakim jest Thermomix, jest na dobrej drodze do wprowadzenia na rynek kolejnego modelu – TM7. Wiele osób wyczekuje zapowiedzi nowego urządzenia, mając nadzieję, że firma uwzględni w nim nowoczesne rozwiązania i usprawnienia. Zwłaszcza po premierze TM6, która nie zawsze spełniała oczekiwania konsumentów, oczekiwania wobec Vorwerka są wyjątkowo duże.

Jednym z największych oczekiwań jakie mamy w stosunku do firmy Vorwerk z wprowadzeniem nowego modelu Thermomix to odpowiednia zapowiedź premiery nowego modelu z wyprzedzeniam czasowym. Tak, aby konsumenci mogli podjąć świadomą decyzję, czy chcą zaczekać na nowy model urządzenia czy też decydują się na zakup TM6.

Jakie nowe technologie mogą pojawić się w nowym modelu Thermomix? Czy wynalazcy będą nas słuchać?

Pierwszą nowością, którą mamy nadzieje pojawi się w nowym modelu, jest wprowadzenie poleceń głosowych. W rezultacie, korzystanie z urządzenia mogło by być jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Sterowanie poprzez głos umożliwiło by korzystanie osobom niewidomym, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii rozpoznawania mowy. Ten innowacyjny dodatek na pewno zrobił by wrażenie.

Drugim nowym rozwiązaniem, które mogłoby znaleźć się w nowym modelu Thermomix TM7, jest wprowadzenie dodatkowych akcesoriów do wyciskarki soków. Dodatkowe specjalne akcesorium, które powinny zadowolić osoby, które chcą wyciskać owoce i warzywa, a jednocześnie zachować pełen smak i wartości odżywcze. To bardzo ważne dla wielu osób, zwłaszcza w dobie coraz większej świadomości zdrowotnej i ekologicznej.

Nowy Thermomix TM7 miejmy nadzieję, będzie cichszym produktem ze względu na dostępne nowe niezwykłe innowacje, które minimalizują hałas.

Dzięki nowemu akcesorium jakim jest nakładka krojąca, zarówno tarcie, jak i krojenie żywności stało się możliwe. Są powszechnymi zadaniami w kuchni, więc byłoby interesujące, aby zintegrować tę funkcjonalność z robotem kuchennym linii Vorwerk. Funkcje tarcia i krojenia znacznie poprawiłyby wydajność robota. Według wielu konkurentów integracja tych funkcji powinna stać się standardem w ciągu 10 lat lub mniej.

Kolejnym innowacyjnym udogodnieniem byłaby oczywiście funkcja planowani i aktywacji przepisów zdalnie z poziomu telefonu, ale mając pełną świadomość jak trudne jest wprowadzenie takiej funkcji z miłą chęcią zobaczylibyśmy ją nawet w kolejnym modelu po TM7.

Naczynie miksujące

Jednym z największych ograniczeń dla Thermomix TM6 jest pojemność naczynia miksującego tylko 2.2 litry. Rzeczywiście, ten rozmiar może pomieścić tylko jedzenie wystarczające dla rodzin do czterech osób lub mniej. Ten średni rozmiar, jakie ma naczynie miksujące w Thermomix TM6 firmy Vorwerk mógłby zostać powiększony jak u konkurentów, którzy oferują miski między 3 i 4 litrów w pojemności. W rodzinie Vorwerk jest to obecnie możliwe dzięki dokupieniu stacji Thermomix Freind!

Inne urządzenia kategorii agd drobne należące do robotów kuchennych: Thermomix czy Lidlomix

Thermomix jest najdroższy spośród wszystkich oferowanych multicookerów. Czy to automatycznie czyni go lepszym? Testujemy oba urządzenia i widzimy, co znajdziemy!

Kwestia, czy Lidlomix to Thermomix dla mniej zamożnych, jest bardzo kontrowersyjnym tematem wśród gospodarstw domowych. Z jednej strony, są tacy, którzy twierdzą, że urządzenia do gotowania, które mogą wykonywać wiele zadań w ciągu zaledwie kilku minut, takich jak smażenie ryżu i gotowanie warzyw na parze, stały się niezbędnym urządzeniem w każdej nowoczesnej kuchni; z drugiej strony, niektórzy uważają, że są one zbyt duże lub drogie w porównaniu do zwykłych urządzeń domowych.

Prawda może leżeć gdzieś pomiędzy tymi dwoma skrajnościami — ale zanim zagłębimy się w tę sprawę, przyjrzyjmy się bliżej temu, co oferują po wyjęciu z pudełka?

Świat gotowania właśnie stał się bardziej konkurencyjny dzięki wprowadzeniu Lidlomix, który jest już dostępny w sklepach Lidl. Ten nowy produkt obiecuje, że życie stanie się łatwiejsze, a wszystkie Twoje potrawy smaczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Lidlomix jest znacznie większy od Thermomixa i ponadto nie posiada wielu funkcji droższego konkurenta.

W związku z tym nasuwa się pytanie, oprócz wydajności i funkcji, co takiego jest w Thermomix jeszcze lepsze?

Oba porównywane multicookery dzieli nie tylko cena, ale również takie cechy jak różne rodzaje elementów grzewczych czy różnej wielkości garnki. Dodatkowo Thermomix posiada stację Thermomix Friend, który pozwala na gotowanie równocześnie kilku przepisów naraz.

Który z nich powinieneś kupić?

Jeśli cena nie stanowi problemu, a liczy się przede wszystkim wydajność, Thermomix będzie najlepszym wyborem.

Nawet jeśli ograniczenia budżetowe stanowią problem, warto spojżeć na rozwiązanie finansowania kredytowego i wybór Thermomix.

Na rynku jest wiele innych podobnych urządzeń, ale nie są one dokładnie takie same, szczególnie obsługa i dostępna baza przepisów robią dużą różnicę.

Dystrybucja Thermomix

Thermomix TM6 i Thermomix Friend są na chwilę obecną najnowszą innowacją Vorwerk, ale są one dostępne tylko poprzez sieć sprzedaży bezpośredniej u przedstawicieli handlowych. Klienci mogą więc od razu poznać wszystkie możliwości urządzenia na prezentacji lub Thermowizji on line. Jest to wspaniała metoda marketingu, dzięki której od razu uczysz się jak korzystać z wszystkich funkcji w urządzeniu.

Taka strategia pozwoliła Vorwerk zdobyć udział w rynku, co sprawia, że Vorwerk stara się utrzymać kontrolę nad tym sektorem, robotów kuchennych.

Reklamy przedsprzedaży oferty Thermomix TM7 napewno pojawią się w najbliższej przyszłości w internecie, ponieważ firma Vorwerk przewiduje wzrost sprzedaży Thermomix w przyszłości. W skuteczności powiadomienia klientów w internecie najlepiej sprawdzają się sami sprzedawcy jak i firma Vorwerk.

Kiedy będzie można kupić Thermomix TM7?

Czekamy na więcej informacji o dacie premiery Thermomix TM7 od firmy Vorwerk. Jakość tego produktu i materiałów, z których jest wykonany, z pewnością zapewni mu świetlaną przyszłość, z kilkoma tylko ulepszeniami w niektórych obszarach, takich jak pojemność naczynia miksującego i redukcja hałasu. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat tego, kiedy możemy spodziewać nowego modelu.

Mamy nadzieję, że firma Vorwerk lepiej wprowadzi Thermomix TM7 na rynek. Ważne jest jednak, aby lepiej zadbać o komunikację na temat przyszłego zastąpienia TM6. Rzeczywiście, przy całkowitej anonimowości w jego przybyciu i złości poprzednich nabywców, którzy widzieli, że ich produkt stał się przestarzały tuż przed datą premiery nowego modelu — niezrobienie tego było błędem, który utrudnił również uruchomienie sprzedaży.

Nie mogę się jednak doczekać, aby zobaczyć, jak będą się one do siebie porównywać!

Jak kupić Thermomix ?

Thermomix TM6 jest najbardziej lubianym urządzeniem kuchennym na świecie. Jest pełen funkcji, które sprawiają, że codzienne życie staje się łatwiejsze, bardziej rozrywkowe i wydajne. To idealne urządzenie dla każdego, kto chce zrobić więcej ze swoim gotowaniem.

To niesamowite urządzenie kuchenne zostało zaprojektowane tak, aby gotowanie stało się łatwe i przyjemne dla każdego, bez względu na poziom umiejętności. Dzięki zaprogramowanym ustawieniom, które są dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji, gotowanie staje się znowu przyjemnością. I wykonuje całą pracę za Ciebie — więc już nigdy więcej nie musisz się martwić siekaniem czy mieszaniem!

Możesz używać palca do szybkiego przesuwania między aplikacjami lub oglądać filmy z instrukcją przygotowania, dzięki czemu wszystko jest płynne i naturalne na tym większym wyświetlaczu. Nie znajdziesz obecnie na rynku drugiego takiego urządzenia. To nie tylko niesamowity produkt, ale także niesamowite doświadczenie, którego możesz doświadczać każdego dnia swojego życia!

Thermomix jest świetną inwestycją, ponieważ będzie służył nawet do 20 lat przy prawidłowym użytkowaniu. Producentem i jednocześnie jedynym dystrybutorem urządzenia Thermomix jest firma Vorwerk, która jako metodę sprzedaży wybrała wyłącznie sprzedaż bezpośrednią poprzez ambasadorów, czyli przedstawicieli handlowych. Kupując Thermomix w ten sposób, otrzymasz darmową termowizję lub osobistą demonstrację oraz pełną gwarancję na zakupiony produkt. Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany prezentacją Thermomix. Sprawdź również >>>> Jak kupić Thermomix na raty!

Zakup Thermomix TM6 już dziś i ciesz się przyjemnością gotowania!

Thermomix firmy Vorwerk jest pewniakiem, który jeszcze przez wiele lat będzie liderem na rynku robotów kuchennych. Produkt ma doskonałą jakość, a zarówno materiały, z których jest wykonany, jak i jego wynik mówią wiele o tym, że ten robot będzie kontynuował swoją pracę.

Mamy nadzieję, że nowy model Thermomix TM7 już wkrótce pojawi się na rynku i z pewnością zrobi furorę wśród miłośników innowacyjnych rozwiązań kuchennych. Wbudowane wyciskarka, obsługa głosem czy zdalne uruchamianie urządzenia to tylko niektóre z funkcji, które wyróżniłyby Thermomix TM7 na tle innych urządzeń. Z niecierpliwością czekamy na premierę, aby poznać więcej szczegółów na temat tego innowacyjnego produktu.

Thermomix 7 na kuchennym blacie z holograficznym wyświetlaczem technologicznym przedstawiającym funkcje urządzenia z AI, otoczony nowoczesnymi meblami kuchennymi w ambientalnym oświetleniu

>>> Zobacz także: Thermomix czy Lidlomix

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu