Toskański gulasz z soczewicy

Gulasz z soczewicy to toskański klasyk na chłodniejsze miesiące. Soczewica sprawia, że danie jest obfite, a bataty dodają subtelnej słodyczy.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Kiełki soczewicy czarnej, można kupić w większości supermarketów znajdziesz je w lodówkach gdzie znajdują się kiełki. Jeśli nie uda się kupić kiełków czarnej soczewicy, można wykorzystać dowolne kiełki roślin strączkowych lub suszoną soczewicę.

W lecie warto wykorzystać w przepisie świeżę pomidory, aby zrobić z nich domową passatę, wystarczy obrać je ze skórki włożyć do naczynia miksującego i rozdrobnić 5 s/obr. wsteczne.5. 

 

Gulasz z soczewicy to toskański klasyk. Jest idealny na chłodniejsze miesiące i smakuje wyśmienicie! Soczewica sprawia, że danie jest obfite, a bataty dodają subtelnej słodyczy, która równoważy ziemistość grzybów.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.
chevron-thin-left
chevron-thin-right
Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej