Thermomix czarny limitowana edycja Vorwerk Dietomix

Thermomix czarny limitowana edycja

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

Thermomix to rewolucyjne urządzenie kuchenne, które zdobyło uznanie i popularność na całym świecie. Jego wszechstronne funkcje i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że gotowanie staje się prostsze, szybsze i bardziej efektywne. Wraz z rosnącym zainteresowaniem kulinarnymi eksperymentami, producent postanowił rozszerzyć swoją ofertę i wprowadzić nową odsłonę kultowego urządzenia – czarny Thermomix.

Twoje diety na Thermomix w zasiegu twojego telefonu, gotowe jadłospisy i diety indywidualne Dietomix

Czym różni się czarny Thermomix od białego TM6?

Czy różni się czarny Thermomix od białego TM6? Tak naprawdę niczym oprócz koloru obudowy. Czarny Thermomix ma dokładnie takie same funkcje i akcesoria jak tradycyjny biały Thermomix TM6. Dodatkową różnica jest to, że biały Thermomix jest zawsze dostępny, a czarny Thermomix to wersja limitowana która była dostępna tylko przez pewnie okres czasu w specjalnej limitowanej edycji do wyczerpania zapasów.

Czy różni się czarny Thermomix od białego TM6

Ile kosztuje czarny Thermomix?

Thermomix w kolorze czarnym kosztował dokładnie tyle samo co biały. Zmiana koloru nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Co ciekawsze cena Thermomix TM6 może się różnić w zależności od kraju dystrybutora oraz ewentualnych promocji lub dodatkowych akcesoriów. Aktualna cena Thermomixa to 5995 zł, czarna wersja nie jest jednak aktualnie dostępna na rynku.

Gdzie kupić czarny Thermomix?

Aktualnie nie ma dostępnego czarnego Thermomix na rynku można go ewentualnie odkupić od obecnych klientów czarnej wersji. Oferta czarnego TM była limitowana w Polsce. W oficjalnej dystrybucji w Polsce był dostępny w sprzedaży od 1 Marca 2022r do 31 Marca oraz przez kilka dni w Grudniu 2022r

Thermomix jest sprzedawany przez oficjalnych dystrybutorów, którzy mają autoryzację do sprzedaży tego produktu. Istnieje kilka sposobów, jak można zakupić Thermomix:

  1. Oficjalny kanał sprzedaży Thermomix: Można skontaktować się z lokalnym dystrybutorem firmą Vorwerk na umówienie prezentacji z przedstawicielem Thermomix w Twoim regionie.
  2. Przedstawiciel Thermomix: W niektórych krajach istnieje sieć niezależnych konsultantów Thermomix, którzy oferują sprzedaż i prezentacje produktu w domu klienta lub poprzez Thermowizję. Można skontaktować się z konsultantem Thermomix w Twojej okolicy i umówić się na spotkanie.
  3. Internet: W niektórych krajach Thermomix można również zakupić za pośrednictwem platform e-commerce. Warto sprawdzić, czy taka możliwość istnieje w Twoim kraju.

W każdym przypadku zalecam kontaktowanie się bezpośrednio z oficjalnymi kanałami dystrybucji Thermomix w celu uzyskania dokładnych informacji o dostępności, cenach i aktualnych promocjach. Skontaktuj się z nami i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Sprawdź również >>>> Jak kupić Thermomix na raty 0%!

Ile się czeka na czarny Thermomix?

W poprzedniej sprzedaży, która była dostępna u oficjalnego dystrybutora firmy Vorwerk na czarny Thermomix TM6 czekało się nawet do kilku tygodni. Aktualnie urządzenie w wersji białej jest dostępne praktycznie od ręki.

Co można przygotować za pomocą czarnego Thermomixa?

Możliwości czarnego urządzenia Thermomix są nieograniczone! Jest on wyposażony w ponad 20 funkcji, które umożliwiają przygotowanie szerokiej gamy potraw, od śniadaniowych koktajli po wykwintne dania. Dzięki mocnemu silnikowi, automatycznemu systemowi mieszania i kontroli temperatury nie ma rzeczy, której nie można zrobić w Twojej kuchni. Ponadto specjalna aktualizacja oprogramowania umożliwia dostęp do setek przepisów z całego świata, dzięki czemu każdego dnia możesz stworzyć coś nowego.

Najpopularniejsze przepisy na Thermomix - Top 10 przepisów na Thermomix na platformie Dietomix

Kiedy będzie dostępny czarny Thermomix TM6?

Czarny Thermomix to doskonały wybór dla każdego, kto szuka wszechstronnego i wydajnego urządzenia kuchennego. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym szefem kuchni, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gotowaniem. Na chwilę obecna nie ma żadnych informacji od firmy Vorwerk kiedy czarny będzie ponownie dostępny.

Bitwa robotów kuchennych pomiędzy lidlomix a Thermomix - Dietomix

>>> Czytaj więcej: Thermomix czy Lidlomix? Bitwa robotów kuchennych

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu