Gdzie najlepiej jest kupić Thermomix TM6

Thermomix TM6 gdzie kupić

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

Wchodząc do świata nowoczesnego gotowania, możliwe, że natknąłeś się na imponujący robot kuchenny Thermomix TM6. Firma Vorwerk, producent Thermomixa, zaprojektowała TM6 jako najbardziej zaawansowany model w swoim portfolio. Jest to wszechstronne urządzenie kuchenne, które pozwala na mieszanie, gotowanie, parowanie, ważenie, a nawet gotowanie sous-vide i fermentację. Ale gdzie można zakupić ten wysoce pożądany sprzęt kuchenny?

Oficjalna strona internetowa Vorwerk

Osiągnięcia niemieckiej techniki umożliwiają Vorwerk oferowanie klientom nowatorskich produktów i technologii o wyjątkowej jakości. Kupując bezpośrednio od producenta, masz pewność, że otrzymasz autentyczne urządzenie z pełnym wsparciem technicznym i gwarancją. Vorwerk oferuje możliwość zakupu podczas prezentacji Thermomix, na której jeden z przedstawicieli handlowych zaprezentuje dla Was funkcje urządzenia podczas przygotowywania dla Was dań z użyciem urządzenia.

Prezentacja thermomix to spotkanie na którym przedstawiciel handlowy Vorwerk przedstawi Ci urządzenie Thermomix TM6

Autoryzowani Dystrybutorzy – Przedstawiciel Thermomix

Prezentacja Thermomix to autoryzowana przez firmę Vorwerk metoda sprzedaży urządzeń, kupując Thermomix TM6 bezpośrednio od autoryzowanego przedstawiciela, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt. To gwarancja, że urządzenie spełni Twoje oczekiwania i zapewni lata bezproblemowego użytkowania.

Dodatkowo, przedstawiciele Thermomix często oferują dodatkowe promocje i usługi, które zwiększają wartość zakupionego urządzenia. W ramach takich promocji można korzystać z pokazów gotowania, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Thermomixa TM6, czy wsparcia po zakupie, gwarantującego, że zawsze otrzymasz pomoc, kiedy jej potrzebujesz.

Co więcej, dla ułatwienia zakupu Thermomixa TM6, przedstawiciele Thermomix często oferują możliwość zakupu urządzenia na raty 0%. Dzięki temu, nawet jeśli nie jesteś w stanie pokryć pełnych kosztów urządzenia od razu, możesz cieszyć się korzyściami z posiadania Thermomixa TM6, płacąc za niego w wygodnych, miesięcznych ratach.

Wybierając Thermomix TM6 i korzystając z usług autoryzowanych przedstawicieli Thermomix, inwestujesz w produkt najwyższej jakości i zapewniasz sobie dostęp do nieocenionego wsparcia i wiedzy ekspertów. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w kuchni, czy doświadczonym kucharzem, przedstawiciele Thermomix pomogą Ci odkryć wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą posiadanie Thermomixa TM6.

Najlepsze diety na thermomix z dostępem online z poziomu platformy Dietomix

Za pośrednictwem platform sprzedażowych – Serwisy aukcyjne i sprzedażowe

Thermomix jest często dostępny na popularnych serwisach aukcyjnych i sprzedażowych, takich jak Allegro, OLX czy eBay. Pamiętaj jednak, że zakup od nieautoryzowanego sprzedawcy wiąże się z ryzykiem i ewentualnym brakiem gwarancji producenta.

W przypadku nabycia urządzenia od innego podmiotu niż firma Vorwerk

Decyzja o zakupie urządzenia kuchennego Thermomix TM6 jest inwestycją w komfort i wygodę gotowania. Ważne jest jednak, aby przestrzegać ostrożności podczas zakupu urządzenia, szczególnie gdy transakcja nie jest dokonywana bezpośrednio przez Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k., a za pośrednictwem innych platform sprzedażowych czy portali społecznościowych.

Należy pamiętać, że Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k. nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z rękojmi za wady fizyczne lub prawne, w przypadku nabycia Thermomixa TM6 od innego podmiotu. Oznacza to, że jeśli produkt zakupiony z innych źródeł okaże się wadliwy lub niezgodny z opisem, Vorwerk nie jest zobowiązany do jego naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów.

Bezpieczne i legalne zakupy Thermomixa TM6 można dokonać jedynie poprzez autoryzowanych przedstawicieli handlowych Vorwerk. Kupując bezpośrednio od firmy, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny, pełnowartościowy produkt, który jest objęty pełną gwarancją producenta.

Dlatego zawsze zachęcamy do dokonywania zakupów bezpośrednio od Vorwerk lub ich autoryzowanych przedstawicieli handlowych. W ten sposób możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości produkt i pełne wsparcie po zakupie.

„Produkty firmy Vorwerk, stały się częścią milionów gospodarstw domowych na całym świecie. „

Najpopularniejsze przepisy na Thermomix - Top 10 przepisów na Thermomix na platformie Dietomix

Ile kosztuje Thermomix w 2024 roku?

Aktualna cena Thermomix TM6 od 08.01 2024 roku to 6 455 zł. W zestawie wraz z urządzeniem otrzymujecie podstawowe akcesoria Thermomix jak i podstawową książkę kucharską oraz bezpłatny dostęp do abonamentu Cookidoo na 6 miesięcy.

Ile kosztował Thermomix TM6 w 2023 roku ? 

Cena Thermomixa TM6 od 6 lutego 2023, wynosi 5995 zł. Jest to cena za samo urządzenie, bez dodatkowych akcesoriów Thermomix lub usług takich jak abonament Cookidoo.

Aktualna cena Thermomix wraz z Thermomix Friend w zestawie

Thermomix Friend

Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany zakupem Thermomixa TM6 w zestawie z Thermomix Friend, to całkowity koszt tego zestawu wynosi 7710 zł. Thermomix Friend to pomocnicze urządzenie, które można używać równolegle z Thermomixem TM6, zwiększając jego funkcjonalność i pojemność. Cena Thermomix Friend z naczyniem miksującym wynosi 2195 zł.

Ceny te są aktualne na dzień 6 lutego 2023 roku i mogą ulec zmianie w zależności od polityki cenowej firmy Vorwerk. Zawsze warto skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje o cenach i dostępnych promocjach.

thermomix friend do urządzenia thermomix

Podsumowanie: Thermomix TM6 – Inwestycja w Nowoczesność i Wygodę Gotowania

Gotowanie jajek, wolne gotowanie oraz wiele innych zadań kulinarnych staje się niezwykle proste i wygodne dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu kuchennemu – Thermomix TM6. Przygotowanie samodzielnie wykonanych składników na obiad, kolację czy śniadanie, z taką łatwością i precyzją, jest wynikiem niesamowitej jakości i inżynieryjnej precyzji, które charakteryzują produkty Vorwerk.

Decyzja o zakupie Thermomixa TM6 to przemyślana inwestycja, która przekształca codzienne gotowanie w doświadczenie pełne wygody i nowoczesności. Kluczowym elementem takiej decyzji jest jednak wybór odpowiedniego miejsca zakupu, które zagwarantuje najwyższą jakość usług i wsparcie po sprzedaży. Zaufanie renomowanej firmie jak Vorwerk, zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupu.

Vorwerk nie tylko oferuje urządzenie, ale także szeroki wybór dodatków i akcesoriów Thermomix, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność tego wszechstronnego urządzenia. Akcesoria do gotowania na parze, pojemniki na żywność, a nawet najnowsza innowacja, nakładka krojąca Thermomix, są tylko niektórymi z dodatków, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać możliwości swojego Thermomixa.

Podstawowe akcesoria Thermomix TM5 i TM6

Pamiętaj, że Thermomix TM6 to nie tylko urządzenie, to cała filozofia gotowania, która otwiera nowe możliwości i inspiruje do eksperymentowania. Wybierając Thermomix TM6, inwestujesz nie tylko w sprzęt, ale także w wyjątkowe doświadczenie kulinarnego odkrywania zdrowej kuchni.

Zdrowe przepisy na Thermomix dla dzieci

Zastanawiasz się nad kupnem Thermomix? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym i umów na darmową prezentację urządzenia.

Thermomix to nie tylko wielofunkcyjne urządzenie kuchenne to również niekończąca się przygoda z gotowaniem. Uwolnij kreatywność w swojej kuchni i zaglądnij do naszych przepisów na Thermomix.

Niezwykła jakość i inżynieryjna precyzja, którą posiadają produkty Vorwerk, czynią z nich niezrównane narzędzia, które ułatwiają codzienne gotowanie i podnoszą standardy funkcjonalności w nowoczesnej kuchni.

Subskrypcja dostęp do wszstkich przepisów z diet na Thermomix od Dietomix

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu