Abonament Thermomix - Kolaż przedstawiający subskrypcję DIETOMIX na platformie z Thermomixem i różnymi zdrowymi potrawami. Na zdjęciu znajdują się miseczki z różnorodnymi daniami, a w centrum Thermomix obok otwartego laptopa z wyświetloną stroną internetową DIETOMIX oraz smartfon z aplikacją. Poniżej widnieje tekst 'Dostęp do wszystkich przepisów

Thermomix abonament

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

W dynamicznie rozwijającym się świecie, gdzie zdrowe odżywianie staje się nie tylko trendem, ale i koniecznością, Dietomix wyłania się jako lider w dostarczaniu przepisów i diet dedykowanych użytkownikom Thermomix. W ciągu zaledwie 1,5 roku, platforma ta zdobyła miano najszybciej rozwijającej się w Polsce, oferując rozwiązania dla osób zmagających się z chorobami współczesności, nietolerancjami pokarmowymi, a także dla tych, którzy po prostu pragną żyć zdrowiej.

Platforma Dietomix wyróżnia się na tle innych serwisów kulinarnych, takich jak popularna platforma Cookidoo, oferując unikatowe podejście do zdrowego odżywiania. Oto kilka aspektów, które czynią Dietomix wyjątkowym wyborem dla osób poszukujących zdrowych rozwiązań kulinarnych:

1. Specjalizacja w dietach leczniczych i profilaktycznych: Dietomix skupia się na potrzebach osób z chorobami XXI wieku oraz nietolerancjami pokarmowymi, oferując przepisy bez żywności przetworzonej, bez glutenu i o niskim indeksie glikemicznym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą ściśle przestrzegać określonych wytycznych dietetycznych.

2. Wysoka wartość odżywcza: Wszystkie przepisy na Dietomix są zaprojektowane tak, aby były nie tylko zdrowe, ale również bogate w składniki odżywcze, co jest kluczowe dla osób dbających o zdrowie i dobre samopoczucie.

3. Filtry dietetyczne: Dzięki zaawansowanym filtrom użytkownicy mogą szybko wyszukiwać przepisy na Thermomix odpowiadające konkretnej kategorii dietetycznej, co jest ogromnym ułatwieniem w porównaniu do innych platform, gdzie selekcja przepisów może być bardziej czasochłonna.

4. Kalkulator porcji i wartości odżywczych: Dietomix oferuje inteligentny kalkulator, który automatycznie dostosowuje ilość składników w przepisach do liczby porcji oraz oblicza wartości odżywcze, co jest niezwykle przydatne dla osób śledzących swoje spożycie makro- i mikroelementów.

5. Dożywotni dostęp za jednorazową opłatą: W przeciwieństwie do Cookidoo, które funkcjonuje na zasadzie cyklicznych abonamentów, Dietomix oferuje limitowaną ofertę dożywotniego dostępu za jednorazową opłatę, co może być atrakcyjne dla osób, które chcą uniknąć regularnych opłat.

6. Ekskluzywne treści: Subskrybenci Dietomix mają dostęp do unikalnych przepisów i treści, które nie są dostępne w innych serwisach, co sprawia, że platforma ta jest wyjątkowym źródłem kulinarnych inspiracji.

7. Edukacja i wsparcie: Dietomix nie ogranicza się tylko do przepisów – to także źródło wiedzy o zdrowym odżywianiu, które edukuje użytkowników o korzyściach płynących z różnych składników i pomaga wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe.

8. Dostosowanie do indywidualnych potrzeb: Platforma umożliwia układanie własnych jadłospisów z dokładnym wyliczeniem mikro i makro składników, co jest szczególnie ważne dla osób na specjalistycznych dietach.

Podsumowując, Dietomix to platforma, która nie tylko dostarcza przepisy, ale także oferuje kompleksowe wsparcie dla osób pragnących żyć zdrowiej. W porównaniu do Cookidoo, które jest świetnym narzędziem dla miłośników Thermomix, Dietomix kieruje swoją ofertę do bardziej niszowej, ale jednocześnie coraz bardziej świadomej grupy użytkowników, którzy szukają nie tylko inspiracji kulinarnych, ale również wsparcia w codziennym dbaniu o zdrowie.

Dlaczego Dietomix? Oto Kilka Powodów:

 • Bogactwo Wyboru: Ponad 600 przepisów wolnych od żywności przetworzonej, bez glutenu i o niskim indeksie glikemicznym, z codziennymi nowościami.
 • Ekskluzywność: Unikalne przepisy dostępne tylko dla subskrybentów.
 • Personalizacja: Filtry pozwalające na łatwe wyszukiwanie przepisów dostosowanych do 28 różnych kategorii dietetycznych.
 • Praktyczność: Generowanie list zakupów i kalkulator porcji dostosowujący składniki do ilości osób.
 • Innowacyjność: Nadchodzące funkcje umożliwiające układanie własnych jadłospisów z precyzyjnym wyliczeniem wartości odżywczych.

MEGA OFERTA: Dożywotnia Subskrypcja za JEDNORAZOWĄ opłatą!

Dietomix wprowadza ofertę, która nie ma sobie równych – dożywotni dostęp do wszystkich przepisów oraz przyszłych aktualizacji i nowości za jednorazową opłatę 499 zł. To oferta limitowana, przeznaczona tylko dla pierwszych 100 użytkowników, po której cena wzrośnie do 799 zł. To nie tylko oszczędność, ale inwestycja w zdrowie na lata.

SUBSKRYPCJA LIFTIME

Zainwestuj raz, ciesz się bez ograniczeń! Wybierając subskrypcję LIFETIME na Dietomix, otwierasz drzwi do świata niekończących się kulinarnych inspiracji. Dziś, jutro, zawsze – każdy nowy przepis na platformie będzie na wyciągnięcie Twojej ręki!

SUBSKRYPCJA THERMOMIX liftime megadeal Dietomix
 • Dożywotni dostęp do wszystkich przepisów na platformie, jak i nowych funkcji oraz kolekcji przepisów, które dopiero będą dodawane do platformy.
 • Płacisz jednorazowo 499 zł, otrzymujesz dostęp bez limitu czasu.
 • Oferta ograniczona tylko dla pierwszych 100 użytkowników.
499 zł
Kup Subskrypcje
SUBSKRYPCJA THERMOMIX roczna Dietomix
 • Roczny dostęp do wszystkich przepisów na platformie, które są i będą tworzone przez cały rok.
 • Płacisz co roku 279 zł i masz dostęp do wszystkich przepisów jak i nowych przepisów tworzonych w danym roku.
279 zł
Kup Subskrypcje
SUBSKRYPCJA THERMOMIX miesięczna Dietomix
 • Miesięczny dostęp do wszystkich przepisów na platformie Dietomix.
 • Płacisz co miesiąc 89 zł i masz dostęp do wszystkich przepisów jak i nowych przepisów tworzonych w danym miesiącu.
 • Możesz w dowolnym miesiącu zawiesić subskrypcję i ponownie odnowić.

SUBSKRYPCJE Dostępne na Dietomix:

 • Dożywotnia: Jednorazowo 499 zł za nieograniczony dostęp do przepisów i funkcji, tylko do pierwszych 100 osób!!!!!
 • Roczna: 279 zł za dostęp do wszystkich przepisów tworzonych przez cały rok.
 • Miesięczna: 89 zł za dostęp do wszystkich przepisów w danym miesiącu z możliwością zawieszenia subskrypcji.

Dietomix – Twój Przewodnik po Zdrowym Jedzeniu

Dietomix to nie tylko przepisy – to całościowe podejście do zdrowego stylu życia. Platforma edukuje, inspiruje i wspiera w codziennych wyborach żywieniowych, dostarczając nie tylko przepisy, ale i wiedzę niezbędną do świadomego odżywiania.

Zostało tylko 80 Subskrypcji Lifetime!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Zarezerwuj swoją subskrypcję już teraz i otwórz drzwi do świata pełnego zdrowych inspiracji kulinarnych, które będą służyć Ci każdego dnia. Wybierz Dietomix i zainwestuj w swoje zdrowie, ciesząc się nieograniczonym dostępem do przepisów, które odmienią Twoje podejście do gotowania i odżywiania.

Zdrowie jest bezcenne, a Dietomix daje Ci klucz do skarbca pełnego kulinarnych inspiracji. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę dzięki dożywotniemu dostępowi do wszystkich przepisów i funkcji Dietomix.

Zainwestuj w swoje zdrowie już dziś! Dożywotnia subskrypcja za jedyne 499 zł! Oferta ograniczona czasowo i ilościowo!

Dołącz do społeczności Dietomix – Twoje zdrowie na to zasługuje!

Abonament Cookdioo i import przepisów z Dietomix

Aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do przepisów na platformie Cookidoo, niezbędne jest posiadanie aktywnego abonamentu Cookidoo. Użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoim kontem użytkownika na platformie Cookidoo, gdzie mogą sprawdzić, kiedy ich abonament wygaśnie. W przypadku, gdy zbliża się koniec okresu subskrypcji, użytkownicy mają możliwość przedłużenia abonamentu Cookidoo krok po kroku, korzystając z konta PayPal lub innych dostępnych metod płatności. Dla tych, którzy chcą przedłużyć abonament i cieszyć się ciągłością usług, ważność konta Cookidoo może być łatwo odnowiona. 199 zł za rok Kosztuje Cookidoo, bez możliwości dożywotniego dostępu, abonament należy opłacać co roku i oferuje dostęp do tysięcy przepisów z całego świata.

Aplikacja Cookidoo to brama do eksploracji kulinarnej, gdzie użytkownicy mogą przeglądać przepisy, tworzyć ulubione kolekcje i przygotowywać się na specjalne okazje, podobnie jak na Dietomix. Dla tych, którzy dopiero zakupili Thermomix, dostają bonus wykupionego abonamentu na 6 miesięcy, dodatkowo przedstawiciel Thermomix czasami oferuje voucher przedłużający, który jest szczególnie przydatny dla posiadaczy Thermomix TM6, pozwalając im oszczędzać czas i cieszyć się gotowaniem bez stresu.

Na platformie Cookidoo jak i Dietomix, użytkownicy mogą korzystać z intuicyjnego interfejsu, który ułatwia zarządzanie subskrypcjami i dostępem do przepisów, co sprawia, że gotowanie staje się jeszcze bardziej przyjemne i efektywne.

Abonament Cookidoo, a Dietomix

Aby w pełni wykorzystać potencjał swojego Thermomixa, użytkownicy mogą połączyć konto użytkownika na platformie Dietomix z abonamentem Cookidoo. Przepisy z Dietomix są kompatybilne z urządzeniami Thermomix TM31, TM5, TM6 i Thermomix Friend, a dostęp do nich jest możliwy online, zarówno z telefonu, jak i tabletu. Chociaż na chwilę obecną bezpośredni import przepisów z Dietomix na platformy Cookidoo nie jest możliwy, użytkownicy mogą ręcznie dodawać przepisy, korzystając z intuicyjnej aplikacji Cookidoo – Utwórz przepis.

Dodatkowo, z Dietomix można korzystać bezpośrednio na urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu, bez potrzeby dodawania przepisów. Interfejs platformy Dietomix jest intuicyjny i nowoczesny, co pozwala użytkownikom na szybkie wyszukiwanie przepisów, zarządzanie ulubionymi kolekcjami oraz dostosowanie ich do osobistych potrzeb dietetycznych, zapewniając przy tym wygodną i uproszczoną obsługę nawet dla tych mniej zaawansowanych technologicznie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu