najnowsze funkcje platformy Dietomix, w tym bogaty wybór przepisów, inteligentny kalkulator porcji oraz narzędzie do tworzenia spersonalizowanych jadłospisów. Funkcje te ułatwiają użytkownikom planowanie zdrowych i smacznych posiłków zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami dietetycznym.

Jak działa platforma Dietomix 

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

Jesteś użytkownikiem Dietomix? Jeśli tak, to z pewnością docenisz bogactwo wyboru i innowacyjność, jaką platforma oferuje. Z dnia na dzień rośnie baza przepisów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb dietetycznych, a także pojawiają się nowe funkcje, które ułatwiają planowanie i przygotowywanie posiłków. Czy znasz już wszystkie najnowsze funkcje dostępne na platformie? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd tych narzędzi, które znacząco mogą ułatwić Ci życie, zarówno jeśli jesteś subskrybentem, jak i jeśli posiadasz konto na platformie dzięki zakupowi diety. Zanurz się w świat nowych możliwości, które otwiera przed Tobą Dietomix, i odkryj, jak smaczne i zdrowe jedzenie może być prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek!

  1. Bogactwo Wyboru: Odkryj Ponad 600 Przepisów na Zdrowe Posiłki
  2. Ekskluzywne Treści: Korzyści z Subskrypcji Dietomix
  3. Idealne Dopasowanie: Filtruj Przepisy Według Swoich Preferencji Dietetycznych
  4. Twoje Ulubione Kolekcje: Proste Planowanie Zakupów z Dietomix
  5. Inteligentny Kalkulator Porcji: Przygotuj Idealną Ilość Posiłku bez Trudu
  6. Innowacyjność na Co Dzień: Twórz Personalizowane Jadłospisy z Precyzyjnym Wyliczeniem Składników

Bogactwo Wyboru: Odkryj Ponad 600 Przepisów na Zdrowe Posiłki

Platforma Dietomix to nie tylko bogactwo przepisów, ale także innowacyjne narzędzia, które ułatwiają codzienne wybory żywieniowe. Jeśli jesteś użytkownikiem Dietomix, prawdopodobnie już doceniasz te zalety. Co jednak, jeśli mogłoby być jeszcze lepiej? Poznaj nowe funkcje i udogodnienia, które sprawią, że Twoje doświadczenie z Dietomix będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Wszystkie osoby, które zakupiły jakikolwiek plan dietetyczny – również mają dostęp do wybranych funkcji na platformie, a przepisy z każdej zakupionej diety na Thermomix trafiają do ich prywatnej bazy przepisów na Dietomix z dożywotnim dostępem.

Rozwijająca się Baza Przepisów

Dietomix dynamicznie poszerza swoje horyzonty, będąc obecnie najszybciej rozwijającą się platformą z przepisami i dietami na Thermomix. Nasz nacisk na zdrowe posiłki z niskim indeksem glikemicznym, bez glutenu i cukru, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza baza przepisów rośnie każdego miesiąca, przekraczając już ponad 600 różnorodnych opcji, gwarantujących zarówno smak, jak i zdrowie.

Dostępność i Elastyczność Subskrypcji

Aby w pełni korzystać z naszej rozbudowanej bazy, wystarczy wybrać jeden z dostępnych planów subskrypcji. Każdy plan został starannie opracowany, aby sprostać różnym potrzebom i preferencjom naszych użytkowników. Szczegółowe informacje o planach znajdziesz pod linkiem do planów subskrypcji. Wybierając subskrypcję, otrzymujesz nie tylko dostęp do całego zbioru przepisów, ale także do narzędzi, które pomogą Ci w codziennym planowaniu posiłków.

Korzyści dla Posiadaczy Planów Dietetycznych

Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup któregokolwiek z naszych planów dietetycznych na Thermomix, otwierają się dodatkowe możliwości. Nie tylko zyskujesz dostęp do wybranych funkcji na platformie, ale również wszystkie przepisy z zakupionej diety trafiają do Twojej prywatnej bazy przepisów na Dietomix z dożywotnim dostępem. Tyczy się to zarówno gotowych planów dietetycznych jak i indywidualnej diety na Thermomix. To oznacza, że możesz korzystać z nich w dowolnym momencie, dostosowując do swoich aktualnych potrzeb i preferencji.

diety na Thermomix z twojego telefonu

Ekskluzywne Treści: Korzyści z Subskrypcji Dietomix

Pierwszeństwo Dostępu do Nowości

Jako subskrybent Dietomix, stajesz się częścią wyjątkowego grona, które jako pierwsze otrzymuje dostęp do wszystkich nowych przepisów. Dzięki temu masz możliwość eksplorowania nowych smaków i inspiracji kulinarnych, zanim zostaną one udostępnione szerszej publiczności. To ekskluzywna przewaga, która pozwala Ci być zawsze o krok przed innymi w kwestii zdrowego odżywiania.

Dostęp do Unikalnych Przepisów

Subskrypcja Dietomix otwiera przed Tobą również drzwi do unikalnych przepisów, które nie są dostępne w gotowych dietach oferowanych w naszym sklepie. Te ekskluzywne treści są starannie dobrane i opracowane, aby zapewnić różnorodność i innowacyjność w Twoim codziennym menu. Dzięki temu, Twoje doświadczenia kulinarne mogą stać się jeszcze bardziej wyjątkowe i spersonalizowane.

Idealne Dopasowanie: Filtruj Przepisy Według Swoich Preferencji Dietetycznych

Filtrowanie Według Kategorii Dietetycznych

Dietomix wyróżnia się na rynku unikalną możliwością filtrowania przepisów według konkretnych kategorii dietetycznych. Obecnie oferujemy aż 28 różnych kategorii, które ciągle rozbudowujemy, aby jeszcze lepiej dopasować się do różnorodnych potrzeb i preferencji naszych użytkowników. Ta funkcja pozwala na precyzyjne dostosowanie wyszukiwania przepisów do Twoich indywidualnych wymagań.

Szczegółowe Opcje Filtrowania

Po wybraniu kategorii dietetycznej, możesz dalej zawęzić wyniki wyszukiwania, korzystając z dodatkowych filtrów. Możliwe jest wybieranie przepisów według rodzaju posiłku (np. śniadania, obiady, kolacje), rodzaju potrawy (np. zupy, sałatki, desery), poziomu trudności, czasu gotowania i przygotowania, a także ilości porcji. Dzięki temu, możesz szybko znaleźć dokładnie to, czego szukasz, oszczędzając czas i energię.

Informacje o Indeksie i Ładunku Glikemicznym

Co więcej, każdy przepis na platformie Dietomix zawiera informacje o indeksie i ładunku glikemicznym. To kluczowe dane dla osób dbających o zdrowe odżywianie, szczególnie dla tych, którzy monitorują poziom cukru we krwi lub chcą kontrolować swoją wagę. Dzięki tym informacjom, możesz dokładnie wiedzieć, jak dana potrawa wpłynie na Twoje samopoczucie i zdrowie.

Twoje Ulubione Kolekcje: Proste Planowanie Zakupów z Dietomix

Nowa Funkcja dla Ułatwienia Planowania Posiłków

Na platformie Dietomix stale pracujemy nad wprowadzaniem innowacji, które ułatwią Ci korzystanie z naszych zasobów. Najnowszą funkcją, którą z dumą prezentujemy, jest możliwość tworzenia własnych kolekcji ulubionych przepisów. Teraz, oznaczając swoje ulubione potrawy, możesz tworzyć spersonalizowane kolekcje, które jeszcze bardziej ułatwią planowanie i przygotowanie posiłków.

Automatycznie Generowana Lista Zakupów

Każda stworzona kolekcja posiada automatycznie generowaną listę zakupów. To znaczy, że mając zbiór ulubionych przepisów, np. 'Przepisy dla Dzieci’, 'Moje Przepisy na Ten Tydzień’, czy 'Moje Ulubione Sałatki do Pracy’, możesz szybko wygenerować kompletną listę składników potrzebnych do przygotowania tych potraw. Dzięki temu, zakupy stają się prostsze, szybsze i bardziej zorganizowane.

Personalizacja Kolekcji

Wykorzystanie tej funkcji daje Ci nieograniczone możliwości personalizacji. Możesz tworzyć kolekcje przepisów na specjalne okazje, na poszczególne dni tygodnia, lub według konkretnych preferencji dietetycznych. To Ty decydujesz, jakie przepisy znajdą się w Twoich kolekcjach, co sprawia, że każdy posiłek będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Inteligentny Kalkulator Porcji: Przygotuj Idealną Ilość Posiłku bez Trudu

Dopasowanie Porcji do Twoich Potrzeb

Dietomix wprowadza kolejne udogodnienie, które uczyni przygotowanie posiłków jeszcze prostszym i bardziej spersonalizowanym. Z poziomu zalogowanego użytkownika, nasz Inteligentny Kalkulator Porcji pozwala na dostosowanie każdego przepisu do preferowanej ilości porcji. Niezależnie od tego, czy gotujesz dla siebie, dla rodziny, czy na specjalną okazję, możesz łatwo zmodyfikować ilość składników.

Szybkie i Precyzyjne Przeliczenia

Za pomocą tego narzędzia, przeliczenie składników na większą lub mniejszą liczbę porcji jest kwestią sekundy. Kalkulator automatycznie dostosowuje ilości składników, zachowując proporcje i zapewniając, że Twój posiłek będzie smakował dokładnie tak, jak powinien.

Porady dla Użytkowników Thermomix

Przy korzystaniu z tej funkcji, ważne jest, aby pamiętać o kilku kwestiach technicznych, szczególnie przy gotowaniu z Thermomixem. Podczas zmiany ilości porcji, pamiętaj o dostosowaniu czasu pracy urządzenia – skróć lub wydłuż czas gotowania w zależności od zmienionej ilości składników. Ponadto, upewnij się, że wszystkie składniki dotykają ostrza lub mieszczą się w naczyniu miksującym, aby zapewnić optymalne warunki do przygotowania potrawy.

Innowacyjność na Co Dzień: Twórz Personalizowane Jadłospisy z Precyzyjnym Wyliczeniem Składników

Nadchodząca Nowość: Kalendarz Personalizowanych Jadłospisów

W Dietomix nieustannie dążymy do innowacji, aby nasza platforma była jeszcze bardziej przyjazna i pomocna dla naszych użytkowników. Obecnie pracujemy nad ekscytującą nowością – funkcją kalendarza, która pozwoli na planowanie Twojej diety z precyzyjnym wyliczeniem makroskładników. Ta nadchodząca funkcja uczyni Dietomix jedyną platformą dietetyczną z przepisami na Thermomix, oferującą tak zaawansowane narzędzie do planowania posiłków.

Zapewnij Sobie Dostęp w Promocyjnej Cenie

Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Nasza subskrypcja liftime daje Ci możliwość korzystania z kalendarza. Co więcej, decydując się teraz, możesz zapewnić sobie dostęp w promocyjnej cenie 499 zł subskrypcji liftime, która z czasem zostanie podniesiona do 799 zł.

mega deal - subskrypcja lifetime

Inwestycja w Twoje Zdrowie i Wygodę

Korzystając z tej oferty, inwestujesz nie tylko w swoje zdrowie, ale także w wygodę i efektywność planowania Twoich posiłków. Kalendarz Dietomix pozwoli Ci na jeszcze lepszą organizację diety, dostosowując jadłospisy do Twoich indywidualnych potrzeb i celów żywieniowych. To narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i kulinarne, jednocześnie ułatwiając codzienne przygotowania posiłków.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu