Łosoś na parze – danie 3 w 1 na Varomie

Danie 3 w 1 na Varomie jest doskonałym przykładem lekkości i zdrowia. Warzywa dalej zachowują chrupkość, a komosa jest idealnie ugotowana.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Poprzez użycie papieru pergaminowego w dolnej przystawce Varomy, smaki ryby nie przenikają do kaszy gotoanej w koszyczku.

Jeśli macie urządzenie Thermomix Friend, można wykorzystać je do gotowania na parze i przystąpić do przygotowania pesto. Warto jest zawsze przełożyć pesto do miseczki, a kolejno dodać do naczynia miksującego kaszę lub warzywa i ustawić 10 s/obr. wsteczne 2.5, pesto które pozostanie na ściankach naczynia zostanie w pełni wykorzystane nadając dodatkowo smaku kaszy czy warzywom.

Przygotuj od razu więcej pesto, można je przechowywać w lodówce nawet do tygodnia czasu. Przykładowy przepis na pesto 

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej