Koktajl na piękną opalenizę

Koktajl na piękną opaleniznę z mocą beta-karotenu.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Dolać wody dla uzyskania pożądanej konsystencji.

Szukasz pysznego sposobu na piękną, złotą opaleniznę, a jednocześnie chciałbyś dostarczyć niezbędne witaminy i minerały. Jest to idealny koktajl dla Ciebie! Ten przepis łączy beta-karoten z marchwi z dodatkiem słodyczy z melona i pomarańczy.

Beta-karoten jest niezbędnym składnikiem odżywczym występującym w marchewkach, słodkich ziemniakach, kantalupach oraz innych owocach i warzywach. Jest on odpowiedzialny za nadanie tym pokarmom pomarańczowego odcienia. Jest to również przeciwutleniacz, który pomaga promować zdrową skórę, wzrost włosów i zdrowie wzroku. Spożywany w odpowiednich ilościach, beta-karoten może nawet zapewnić ochronę przed oparzeniami słonecznymi i innymi uszkodzeniami skóry spowodowanymi przez promienie UV.

Uzyskanie pięknej opalenizny nie musi wiązać się ze spędzaniem godzin pod palącym letnim słońcem, dzięki jednemu zdrowemu koktajlowi przygotowanemu z marchewki, melona marchewkowego i pomarańczy! Napój ten łączy w sobie dwa potężne składniki, które zapewniają ochronę przed oparzeniami słonecznymi dzięki wysokiej zawartości odpowiednio beta-karotenu i witaminy C.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej