Nowości na platformie Dietomix, kalendarz do układania diety z przepisów na Thermomix

Kalendarz do układania diety na platformie Dietomix

Edyta

Dietetyk | Health Coach

Przewodnik i doradca zdrowego stylu życia. Jako licencjonowany Health Coach przez Integrative Nutrition w Nowym Jorku, pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, które będą trwać.

Rewolucja w planowaniu posiłków

Platforma Dietomix wprowadza innowacyjne narzędzie, które wyróżnia się na tle innych ofert dietetycznych – kalendarz do układania diety, zaprojektowany z myślą o użytkownikach Thermomix. Jako pierwsza i jedyna platforma oferujemy możliwość samodzielnego planowania diety, z uwzględnieniem ładunku glikemicznego dla całej diety, co stanowi odpowiedź na potrzeby rodzin, par oraz osób zmagających się z chorobami XXI wieku i nietolerancjami pokarmowymi.

Kalendarz do układania diety na thermomix - na platformie Dietomix

Kalendarz został stworzony, aby ułatwić organizację posiłków i list zakupów, promując zdrowe nawyki żywieniowe poprzez przepisy przeciwzapalne, bez cukru i glutenu. Z 28 filtrami dietetycznymi, kalendarz umożliwia indywidualne dostosowanie diety, wspierając zarówno zdrowie, jak i specyficzne cele żywieniowe użytkowników.

filtry do przepisów do układania diety na Thermomix

Jak korzystać z kalendarza do układania diety?

 1. Zapoznaj się z funkcjami kalendarza: Kalendarz umożliwia planowanie diety dla na każdy dzień, z możliwością określenia ilości porcji dla poszczególnych posiłków, automatycznie sumując składniki odżywcze i podając ładunek glikemiczny.
 2. Dodawanie przepisów: Kliknij w okienko „dodaj”, aby wyszukać przepisy. Możesz szukać po nazwie, np. „Chleb”, lub korzystać z filtrów dostosowanych do 28 różnych jednostek dietetycznych, czasu przygotowania czy rodzaju potrawy, co ułatwia dostosowanie diety do Twoich potrzeb. Kolejno kliknij „szukaj” i kliknij na przepis który chcesz dodać. Nasze przepisy są dostosowane do zdrowego stylu życia, o charakterze przeciwzapalnym, bez cukru i glutenu o niskim indeksie glikemicznym.
 3. Dostosowanie ilości porcji: Podczas planowania diety zwróć uwagę na oryginalną ilość porcji podaną w przepisie. Zmiana ilości porcji może wymagać dostosowania czasu gotowania i obrotów. Pamiętaj o specyficznych przepisach, np. chleb, które wymagają przygotowania pełnej ilości porcji. Jeśli przepis jest na 10 porcji, a Ty potrzebujesz tylko dwóch, planuj wykorzystanie wszystkich 10 porcji w ciągu tygodnia, aby zapewnić odpowiednie składniki do przygotowania.
 4. Planowanie na cały rok: Kalendarz pozwala na planowanie posiłków nie tylko na najbliższe dni, ale każdy tydzień na cały rok, z łatwym dostępem do przeliczenia średniej wartości odżywczych na dzień lub tydzień.
 5. Śledzenie wartości odżywczych: Pod menu znajdziesz informacje o średnich wartościach odżywczych poprzez zmianę ilości porcji. możesz dostosować jadłospis dla konkretnej liczby osób, uwzględniając zapotrzebowanie kaloryczne na dzień, co ułatwia utrzymanie diety o niskim indeksie glikemicznym o konkretnym makro.
 6. Lista zakupów: Z kalendarza możesz bezpośrednio przejść do listy zakupów, która jest dostępna na Twoim telefonie i ułatwia zakupy, segregując produkty według kategorii.
 7. Jadłospis ułożony przez dietetyka: Jeśli jesteś zainteresowany ułożeniem jadłospisu przez naszego dietetyka skontaktuj się z nami i pomożemy Ci w planowaniu pierwszej diety i wyliczeniu zapotrzebowania kalorycznego.
kalendarz do układania diety na Thermomix - Dietomix

Kalendarz do układania diety jest narzędziem zaprojektowanym, by służyć szerokiej grupie użytkowników, niezależnie od ich celów dietetycznych, preferencji żywieniowych czy stylu życia. Jest przeznaczony dla osób indywidualnych, par i rodzin z dziećmi.

Subskrypcja Dietomix - kalendarz do układania diety na Thermomix

1. Osoby poszukujące zdrowego trybu życia

Jeśli dążysz do poprawy swoich nawyków żywieniowych, planowanie posiłków z wyprzedzeniem może Ci w tym pomóc. Kalendarz ułatwia wybór zdrowych opcji i unikanie nieplanowanych, mniej zdrowych przekąsek.

2. Rodziny

Dzięki możliwości określenia ilości porcji, kalendarz doskonale sprawdza się w planowaniu posiłków dla całej rodziny. Możesz łatwo dostosować plany posiłków do potrzeb każdego członka rodziny, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

3. Osoby na specjalnych dietach

Z uwagi na dostępność 28 różnych kategorii dietetycznych, kalendarz jest idealnym rozwiązaniem dla osób na specyficznych dietach, takich jak bezglutenowa, o niskim indeksie glikemicznym, przy Hashimoto, wegetariańska czy ketogeniczna. Aby lepiej poznać nasze kategorie dietetyczne, które cały czas dla Was rozwijamy, dodając co miesiąc około 20 do 30 nowych przepisów sezonowych, zaglądnij do naszej zakładki” Thermomix przepisy” i przyciśnij przycisk „filtry”. Możesz filtrować przepisy, aby pasowały do Twoich indywidualnych potrzeb dietetycznych i celów zdrowotnych.

4. Osoby, które mają mało czasu na gotowanie

Jeśli masz napięty harmonogram, planowanie posiłków może Ci zaoszczędzić czas i stres. Kalendarz z filtrem do wyszukiwania przepisów „dania do przygotowania w 15 minut” pozwala szybko organizować posiłki na cały tydzień, a nawet rok, co ułatwia zakupy i przygotowywanie posiłków.

5. Entuzjaści kuchni i gotowania

Jeśli kochasz eksperymentować w kuchni, kalendarz oferuje bogatą bazę przepisów kuchni polskiej jak i kuchni świata do odkrywania. Możesz planować różnorodne posiłki, czerpiąc inspiracje z przepisów przeciwzapalnych, bez cukru i bez glutenu.

Wykup subskrypcję i uzyskaj dostęp do kalendarza

Subskrypcja dożywotnia gwarantuje dożywotni dostęp do wszystkich nowych przepisów, gdzie co miesiąc dodajemy pomiędzy 20, a 30 nowych sezonowych przepisów. Jak również do funkcji kalendarza do układania diety.

subskrypcja Dietomix - abonament Thermomix lifetime dożywotnio
 • Aktualizowana baza przepisów
 • Kalkulator przeliczania porcji
 • Tworzenie kolekcji przepisów
 • Lista zakupów
 • Kalendarz do układania diety

Jednorazowa opłata dostęp dożywotni.

499 zł
Kup Subskrypcje

Dlaczego warto skorzystać z kalendarza Dietomix?

 • Samodzielne układanie jadłospisu: Narzędzie stworzone w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, którzy chcą mieć kontrolę nad swoim jadłospisem, dostosowując go do preferencji całej rodziny czy pary.
 • Przepisy przeciwzapalne: Wszystkie przepisy są bez cukru i bez glutenu, co przyczynia się do poprawy zdrowia i wydłużenia życia.
 • Sukcesy użytkowników: Współpracujemy z wieloma osobami, których zdrowie znacznie się polepszyło dzięki stosowaniu naszych przepisów.

Jak korzystać z kalendarza?

W ciągu najbliższych dni zostaną nagrane filmy instruktażowe, które krok po kroku pokażą, jak maksymalnie wykorzystać potencjał kalendarza do układania diety. Filmy będą dostępne dla wszystkich użytkowników, zapewniając wsparcie i ułatwiając szybkie wprowadzenie zdrowych zmian w diecie.

Kalendarz do układania diety na platformie Dietomix to nie tylko narzędzie do planowania posiłków. To innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia tworzenie zdrowych, zbilansowanych diet, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych. Dzięki ekskluzywnemu dostępowi dla subskrybentów Lifetime, Dietomix staje się niezastąpionym partnerem w dążeniu do lepszego zdrowia i samopoczucia. Dołącz do społeczności Dietomix jako subskrybent Lifetime i odkryj pełnię możliwości, jakie oferuje kalendarz do układania diety.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu