Zupa Tajska z krewetkami

Tajska zupa z krewetkami to pyszne i rozgrzewające danie przeciwzapalne, które wzmocni Twój układ odpornościowy.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

*Aby doprowadzić bulion do wrzenia można go pogrzać korzystając z funkcji podgrzewanie w TM6. A w TM5 wystarczy ustawić 5-10 min/98°C/obr. 1. W zależności jak zimny jest bulion dostosować odpowiednio czas gotowania, tak aby dodać warzywa i krewetki do gorącego bulionu. Nie rozgotują się w ten sposób.

W przepisie można wykorzystać dowolne ulubione warzywa. Groszek cukrowy można również zamienić na np. fasolkę szparagową.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej