Zupa rybna z awokado

Zupa rybna z awokado to danie które napewno skradnie Twoje serce. Subtelne smaki awokado zmieszane z rybą tworzą niezapomniane doświadczenie.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

*Aby doprowadzić bulion do wrzenia można go pogrzać korzystając z funkcji podgrzewanie w TM6. A w TM5 wystarczy ustawić 5-10 min/98°C/obr. 1. W zależności jak zimny jest bulion dostosować odpowiednio czas gotowania, tak aby dodać warzywa i krewetki do gorącego bulionu. Nie rozgotują się w ten sposób.

Do przygotowania zupy można wykorzystać dowolny bulion. Osobiście polecam bulion rybny, ale bulion drobiowy  też fajnie się tu sprawdzi. Jeśli nie macie gotowego bulionu można się poratować sosem rybnym i zrobić zupę na wodzie.

 

 

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej