Zupa krem z pieczonej papryki i gotowanych ziemniaków

Czy zostają Ci czasami gotowane ziemniaki? Jeśli tak jest to przepis dla Ciebie, dodatkowo pokażemy Ci jak wykorzystać wodę z gotowanych ziemniaków.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

W przepisie tym można ugotować ziemniaki na bierząco lub wykorzystać juz ugotowane ziemniaki.

Woda z gotowanych ziemniaków to napój o wielu cennych właściwościach, który aż prosi się, aby wykorzystać w przepisach. Często niestety jest wylewana i marnowana, a szkoda. Niepozorna woda z ziemniaków może być świetną bazą do zupy lub sosu. Zapewni Ci gęstszy, bogaty smak, a także cenne witaminy i minerały, które znajdują się w ziemniakach. Woda z gotowanych ziemniaków może pomóc w leczeniu kamieni nerkowych, a także ma działanie przeciwzapalne. Dodaj do niej, czosnek, cebule i pieprz i masz domowy sposób do walki z przeziębieniem i grypą.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej