Wegańskie ciasteczka dyniowo-orzechowe

  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Najlepiej jest wykorzystać masło orzechowe domowej roboty, może być zrobione z orzechów nerkowca, migdałów lub tradycyjnie z orzechów ziemnych. Przepis znajdziesz na Dietomix. Domowe masło orzechowe, masło migdałowe.

Jeśli nie macie mąki kasztanowej można wykorzystać mąkę migdałową lub dać więcej mąki owsianej. Choć mąka kasztanowa nadaje pysznego orzechowo słodkiego smaku.

Najlepiej jest wykorzystać dynię piżmową, ma ona wspaniały orzechowy posmak. Aby ją upiec najlepiej jest ją przekroić na pół i piec na blaszce wyłożonej papierem pergaminowym w temp. 180°C przez około 1 godzinę. Wystawić do ostygnięcia i obrać ze skórki. 400 g upieczonej dyni piżmowej to około połówki całej dyni średniej wielkości.

Przepis jest na 20 szt. ciasteczek.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej