Słodko kwaśna zupa z czerwonej kapusty

Będziesz zdumiony, jak dobrze smakuje słodko kwaśna zupa z czerwonej kapusty. Połączenie słodkich i kwaśnych smaków sprawia, że nie sposób jej się oprzeć.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Aby uzyskać cieńsze i dłuższe kawałki kapusty można ją zetrzeć na szatkownicy lub posiekać. Thermomix bardzo skraca czas przygotowania, choć niestety nie umie jeszcze posiekać kapusty na wzór kapusty kiszonej.

Bardzo ważnym elementem jest moment podsmażenia cebuli to ona daje słodkiego posmaku w zupie wraz z marchewką.

Zamiast pomidora można użyć kawałków pomidorów w zalewie.

W przepisie można wykorzystać dowolny bulion lub koncentrat bulionu warzywnego.

Ocet jabłkowy znany jest ze swoich właściwości zdrowotnych i leczniczych. Nie gotuj już zupy po dodaniu octu jabłkowego, gdyż po zagotowaniu traci on swoje właściwości zdrowotne. Najlepiej sięgać jest po „Ocet jabłkowy z matką”.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej