Sałatka curry z komosą ryżową i kalafiorem

Sałatka curry z komosą ryżową i kalafiorem to propozycja na danie w 15 minut dla wszystkich wielbicieli owców w połączeniu z warzywami.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

W przepisie można wykorzystać dowolne tropikalne owoce. Nasza propozycja jest mango, ale można rownież spróbować wersję z ananasem lub mandarynkami.

Aby w pełni wykorzystać dressing który zostaje w Thermomix można do naczynia miksującego dodać kilka różyczek kalafiora i włączyć 15 s/obr. wsteczne 1. zbiorą one pozostałość dresingu ze ścianek naczynia.

Jeśli chcecie wzbogacić sałatkę w białko można do niej dodać krewetki lub szarpanego kurczaka.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej