Pierniczki Świąteczne

Wegańskie pierniczki świąteczne gotowe w 20 minut i tylko 6 składników.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Wartości odżywcze podane są dla jednego pierniczka. Z przepisu wychodzi około 20 pierniczków.

Zalecam użycie dwóch arkuszy papieru pergaminowego podczas wałkowania, aby ciasto nie przywierało do wałka. Zaplanuj jak najlepiej przyłożyć foremki z pierniczków, aby jak najwięcej zmieścić. Baw się kształtem i wielkościami. Bardzo ważne jest, aby uważnie kontrolować czas pieczenia. Tak samo jak granolę, pierniczki można łatwo spalić. Należy je uważnie obserwować, aż do momentu, kiedy lekko zbrązowieją. W niektórych piekarnikach wymagane będzie zwiększenie temperatury do 170°C.

Pierniczki, wykorzystaj na śniadanie dodając, je np. do granoli i jogurtu naturalnego lub deseru z tiramisu.

Pierniczki świąteczne to jeden z tych przepisów, które muszą się pojawić podczas Świąt Bożego Narodzenia. Szybki i łatwy przepis na pierniczki świąteczne, który sprawi, że upieczesz je w mgnieniu oka, a zapach pierniczków wypełni Twój dom! Można je zrobić w każdym momencie przed Świętami, przed samą Wigilią lub nawet trzy tygodnie wcześniej. Przepis ten pozwala przygotować pierniczki w 20 minut i jest idealny, do przygotowania wspólnie z rodziną.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej