Pesto z czosnku niedźwiedziego

Smak pesto z czosnku niedźwiedziego będzie błyszczał w każdej potrawie, a jak łatwo się go przyrządza! Wykorzystaj go do zup, sałatek i sosów do makaronów
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Przechowywać w lodówce do miesiąca czasu lub zamrozić.

Czosnek  niedźwiedzi występuje tylko sezonowo i rośnie dziko. Korzyści płynące ze spożywania czosnku niedźwiedziego są nieograniczone – jest on doskonałym źródłem wzmacniającym odporność, zwalczającym komórki rakowe i wirusy, a także chroniącym przed chorobami serca.  Korzyści zdrowotne płynące ze spożywania czosnku niedźwiedziego są dobrze znane w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej