Pesto kalafiorowe

Niepowtarzalne pesto kalafiorowe z oliwą truflową idealne jako dodatek do makaronów sałatek czy na kanapkę.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Oliwa truflowa nada pesto niepowtarzalnego smaku jest naturalnym zamiennikiem klasycznej oliwy z oliwy.  Poprzez pieczenie kalafiora dodatkowo wzbogacamy smak pesto, ale kalafiora można również przygotować na parze w Thermomix. Wystarczy wlać do naczynia 500 g wody nałożyć przystawkę Varomy z różyczkami kalafiora i gotować go około 15 min/Varoma/obr. 1)

W zależności od tego do czego chcecie wykorzystać pesto odpowiednio dobrać czas rozdrobnienia od 5 do 10 s lub dłużej.

 

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej