Pasta z makreli i słonecznika

Pasta z makreli ze słonecznikiem i pastą miso to nowa wersja, która wzmocni Twoją florę bakteryjną jelit. Doskonale nadaje się do kanapek lub buddha bowl.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Tak przygotowana pastę kanapkową z makreli i słonecznika można przechowywać nawet kilka dni w lodówce.

Dlaczego jeść wędzoną makrelę? Jest ona tłustą rybą i zawiera bardzo duże ilości kwasów omega 3 i omega 6. Super właściwości nadaje jej zawartość selenu, który wpływa korzystnie na odporność organizmu i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Warunki wędzenia – upewnij się, że ryba wędzona była według zasad dobrej Praktyki Produkcyjnej i nie zostały wytworzone WWA, gdyż są to substancje rakotwórcze. Czytajcie etykiety i szukajcie znaku GMP (Good Manufacturing Practice), który jest znakiem prawidłowego procesu wędzenia. Zawsze korzystajcie ze sprawdzonego źródła.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej