Pasta Ramen- Japoński Wojownik

Pasta ramen jest powszechnie uznawana za japoński sekret długowieczności. Jej spożywanie niesie za sobą szereg pozytywnych skutków zdrowotnych.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Dla uzyskania ostrego smaku dodać chili.

Specjalnie w obronie flory jelitowej nadchodzi z pomocą, Japoński Wojownik. To właśnie on podejmie bitwę o jelita i zawsze stoi w gotowości do walki o twoje zdrowie, tak długo jak tylko dostarczysz mu dobrego paliwa.  Prawidłowo działająca flora jelitowa zmniejsza stany zapalne w organizmie, stymuluję odporność swoistą i chroni przed powracającymi infekcjami, przewlekłymi chorobami i przed wczesnym starzeniem.

Pasta miso jest powszechnie uznawana za japoński sekret długowieczności. Jej spożywanie niesie za sobą szereg pozytywnych skutków zdrowotnych.

Miso to sfermentowana pasta z soi i ryżu wspomagająca przyjazne bakterie jelitowe. Dodajemy ją do zupy dopiero na koniec, aby wysoka temperatura nie zniszczyła enzymów. Pasta ta idealnie nadaję się również jako dodatek do sałatek, wystarczy połączyć pastę z odrobiną oliwy aby uzyskać pożądaną konsystencję dresingu.   

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej