Masło migdałowe na Thermomix

Masło migdałowe to pyszny, zdrowy dodatek do każdego dania. Jest również łatwe i niedrogie do wykonania w domu z samych migdałów
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Warto wybrać tutaj migdały blanszowane już te obrane, masło będzie wtedy miało bardziej delikatny smak.

Zamiast migdałów można dać nerkowce lub wymieszać w dowolnych proporcjach z migdałami.

Chyba nie ma nic lepszego niż posiadanie domowego masła orzechowego pod ręką. Wspaniałe jest to, że przygotowujemy je sami więc nie ma w nim żadnych składników, których nazw nie potrafimy wymówić, czyli: spulchniaczy, zaganiaczy, utwardzaczy, aromatów smakowych, konserwantów i wszystkich innych magicznych E….których nie chcemy jeść.

Masło migdałowe to świetny sposób na uzyskanie dziennej dawki błonnika i zdrowych tłuszczów. Jest również bogate w wapń, magnez i żelazo, które pomagają utrzymać uczucie sytości na dłużej!

Polecane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej