Makowiec Świąteczny

Pyszny wilgotny, przepełniony bakaliami, bezglutenowy makowiec świąteczny.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Do przygotowania ciasta wykorzystać tortownice o średnicy 22 cm. Niech nie zmyli Was niepozorne zdjęcie jednego kawałka, makowiec tak szybko zniknął i nie zdążył się uchować do fotografii!

W przepisie tym przydają się dwa naczynia miksujące. W jednym przygotowuje się masę makową a w drugim ubija pianę z białek. Jeśli macie tylko jedno naczynie miksujące. Należy pierwsze przygotować składniki na masę. Kolejno umyć naczynie miksujące, dobrze wysuszyć i ubić pianę z białek, którą można dodać do masy makowej i delikatnie wymieszać.

W tym sezonie świątecznym, ciesz się słodkim przysmakiem, który każdy może docenić – niesamowitym świątecznym makowcem! Idealny zarówno dla diabetyków, jak i osób na diecie bezglutenowej. Ostrzegamy jednak – to pyszne ciasto zniknęło w mgnieniu oka; na szczęście udało nam się pstryknąć zdjęcie temu ostatniemu kawałkowi, zanim zniknęło całkowicie!

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne
Przepisy

Klucz do zdrowego życia często wydaje się trudny, ale dzięki platformie Dietomix znajdziesz szybkie i łatwe sposoby na utrzymanie ciała w formie, bez dodatkowego wysiłku w intensywnym trybie życia.Z nami osiągniesz swoje cele i utrzymasz je w długim okresie czasu. Dietomix to najlepszy sposób na dietę z Thermomix!
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Vermezan – wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej