Lasagne warzywna – dieta Dąbrowskiej

  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Do przygotowania lasagne można użyć dowolne naczynie żaroodporne, które ma wysokość około 5 cm.


Jeśli szukasz wygodnego sposobu na wdrożenie diety Dr Ewy Dąbrowskiej, platforma Dietomix może być doskonałym rozwiązaniem. Dietomix oferuje specjalne przepisy na Thermomix i plany posiłków, które są dostosowane do zasad diety Dąbrowskiej. Dzięki tej platformie, można łatwo zacząć stosować tę dietę i skorzystać z jej potencjalnych korzyści dla zdrowia. W Dietomix znajdziesz szeroki wybór przepisów opartych na dozwolonych produktach diety Dąbrowskiej, co ułatwia przygotowywanie smacznych i zdrowych posiłków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o diecie Dr Ewy Dąbrowskiej i jak ją wdrożyć za pomocą Dietomix, zapraszamy do przeczytania artykułu „Dieta dr Dąbrowskiej„, który daje szczegółowe informacje na ten temat.

Polecane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej