Jabłkowy napój z kuzu

  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Kuzu (polska nazwa to opornik lub ołownik łatkowaty) to surowiec leczniczy wykorzystywany w medycynie naturalnej od czasów starożytnych. To bogate źródło skrobi, w której znajdziemy m.in. fosfor, żelazo i wapń. Jeden z najskuteczniejszych naturalnych środków pomocnych w leczeniu uzależnienia od alkoholu i nikotyny, a dodatkowo wykazuje szerokie lecznicze działanie. Popularna roślina w krajach azjatyckich, można go spotkać też w Ameryce Północnej i Środkowej, a także na obszarach Kaukazu. A w Polsce można go kupić w sklepach ekologicznych lub zamówić przez Internet.

Polecane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej