Keto Granola czekoladowa

Czekoladowa granola to pyszny i pożywny sposób na rozpoczęcie dnia. Zajmuje około 30 minut, a starcza na kilka miesięcy.
  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Do przygotowania granoli można użyć dowolnych ulubionych orzechów. Jeśli są już w formie pokruszonej pominąć krok z pkt. 2.

Pkt. 2. z przepisu zalecany jest tylko w przypadku całych orzechów.

Granolę można przechowywać w szklanym szczelnie zamykanym pojemniczku nawet kilka miesięcy. Warto zatem przygotować porcję podaną w przepisie, aby starczyła nam na dłużej.

Podczas pieczenia granoli w piekarniku, należy bardzo uważać, aby się nie spaliła, może wtedy nabrać gorzkiego niedobrego smaku. Warto jest ją od czasu do czasu obracać i przemieszać w zależności od piekarnika.

Dla osób na Diecie o Niskim Indeksie Glikemicznym (IG) oraz przy Insulinooporności, pominąć miód w przepisie.

Czekoladowa granola idealnie nadaję się podczas stosowania Diety Sirt, ma w swoim składzie kasę gryczaną niepaloną, nasiona chia i kakao. Produkty te są aktywatorami sirtuin, których nie może zabraknąć podczas stosowania Diety Sirtfood

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej