Bulion rybny

  • Poziom trudności
  • Przygotowanie
  • Czas całkowity
  • Liczba porcji

Wyglada smakowicie? Ten i wiele innych przepisów możesz odkryć wykupując subskrypcję od Dietomix!

Zobacz więcej

Wskazówki

Dopasuj ilośc wody do garnka, tak aby przykryć wszystkie kości w garnku i warzywa. Bardzo ważne jest żeby do gotowania wywaru oprócz włoszczyzny dodać koper włoski i ziemniaka. Nadają one niepowtarzalnego smaku wywarowi. Jest to sekret przywieziony z basenu morza śródziemnomorskiego.

Jakie gatunki ryb można wykorzystać do wywaru? Zawsze staram się uwzględnić w przepisach położenie geograficzne. Mieszkając w Polce chyba najłatwiej jest dostać głowy takich ryb jak jesiotr, karp czy pstrąg. Dlatego często mieszam właśnie te trzy gatunki ryby do wywaru. Warto zakupić je z hodowli z ekologicznym certyfikatem..

Jeśli macie macie dostęp do dzikiego łososia, dorsza, sandacza, halibuta, turbota to również zachęcam aby testować przepis z tymi rybami.

Powiązane Diety

Nasze plany żywieniowe są opracowywane przez dietetyka klinicznego i coacha zdrowia z certyfikatem Integrative Nutrision w Nowym Jorku. Diety bazujące na naszych autorskich przepisach skrojonych na Thermomix, do każdego planu zrobiona jest lista zakupów i menu, aby ułatwić przygotowanie.

Popularne przepisy

Poznaj kolekcję przepisów na Thermomix
vermezan wegański parmezan Thermomix przepisy

Wegański parmezan

Czekoladowe kulki mocy Thermomix Dietomix

Czekoladowe kulki mocy

furikake thermomix

Furikake: Japońska przyprawa do ryżu

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej