Zestaw Diet Niski Indeks Glikemiczny 6 w 1 | Wygodna Dieta
15 minutowa

5 dni każdy 1600 kcal
Wygodna dieta bezglutenowa i bezlaktozowa, w której dzienne menu możesz przygotować w ciągu 1 godziny, a większość dań jest do przygotowania w 15 minut.
Wróć do Zestawu

Dieta specjalistyczna polecana osobom, których organizm nie trawi cukru znajdującego się w produktach mlecznych i chciałyby lub powinny zmniejszyć spożycie glutenu. W naszych jadłospisach na Thermomix  wykorzystujemy ich zamienniki, czyli zboża naturalnie bezglutenowe (gryka, komosa ryżowa, kasza jaglana, itd.), roślinne substytuty nabiału (mleko roślinne, tofu, tempeh itd.) oraz nabiał bezlaktozowy.

Menu Wygodna Dieta 15 minutowa

Jest to dieta, dzięki której każda osoba nauczy się zdrowo i szybko gotować! Jak we wszystkich naszych programach, uczymy Cię zdrowych nawyków i kreatywnych zastosowań Thermomix, które pozwolą Ci łatwo przygotować posiłki w mniej niż 15 minut.

Czym wyróżnia się Wygodna Dieta 15-minutowa?

  • 15 minut na danie
  • 5-dniowy plan dietetyczny dla zabieganych
  • 3 pełnowartościowe i dobrze zbilansowane posiłki dziennie pełne warzyw oraz 1 smoothie dziennie
  • dieta o niskim indeksie glikemicznym
  • wsparcie flory bakteryjną jelit i odporności
  • pyszne i proste przepisy
  • bez glutenu, bez laktozy, bez żywności przetworzonej
  • przepisy z zawartością:  jajek, drobiu, ryb i owoców morza

Wygodna Dieta 15-minutowa to dieta, którą może przygotować każdy, a zwłaszcza osoby zapracowane, które nie będą miały czasu na gotowanie. Przygotowanie każdego posiłku zajmuje mniej niż 15 minut i nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń oprócz Thermomix. W niecałą godzinę możesz przygotować swoje menu na cały dzień.

Plan zdrowej diety to zbilansowane, wysokiej jakości posiłki w odpowiednich proporcjach i pełne składników odżywczych.

Posiłki planowane są w oparciu o zasady racjonalnego żywienia, aby mimo ograniczeń zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Łączy założenia diety bezglutenowej i bezlaktozowej wykluczając produkty zawierające te alergeny w swoim składzie. 

Posiłki przygotowywane przez zespół profesjonalnych kucharzy to możliwość w zasięgu twojej kuchni, oszczędzisz masę pieniędzy przygotowywując sobie swój własny Catering Dietetyczny wykorzystując Thermomix.

Pyszne jedzenie dla zapracowanych

Odkryj

Wszystkie diety

Dieta na Thermomix z Dietomix to rozwiązanie dla osób chcących zdrowo gotować bez poświęcania na to zbyt dużo czasu. Gotowanie z Thermomix jeszcze nigdy nie było tak inspirujące i zdrowe!
Zobacz więcej